Rytecke prace - http://granplus.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rytecke prace

Rytecke prace

Gravírování je technologie, která nahrazuje ruční rytí, a tedy lze říci, že vytváří nápis, logo, či ornament odebráním materiálu. Původní rytci pracovali s různě tvarovanými rydly a čakany a nápisy byly zvýrazňovány různými kovy, například cínem, zlatem, stříbrem nebo mědí. Kdysi rytci, kromě nápisů kupříkladu na náhrobní kameny, vytvářeli ornamenty a erby, ozdobné předměty. Později byla práce rytců směrována na výrobu informačních a reklamních tabulí, tiskařských štočků a různých razidel. V těchto oborech nachází uplatnění i moderní gravírování a pomalu tradiční způsoby výroby vytlačuje a nahrazuje.

Gravírování však nachází uplatnění ve všech oborech a firmách se signmakingovým (tj. vytvářejícím rozličné typy popisků, nápisů, symbolů, či ornamentů) pracovištěm.

Frézované nápisy

Výřez nápisu provádíme na počítačem řízených frézkách (gravírka) do obrobitelných materiálů

- mosaz, hliník, plast, dřevo, laminát, akrylát (imitace kovů, mramoru, aj.)

Materiály zpracováváme v různých tloušťkách, povrchových úpravách a barvách.

Vyřízneme nápisy z materiálů přinesených zákazníkem.

Kromě frézování nápisů lze frézky použít i k gravírování cedulí
,dveřni štitku.

RYTÍ FOTOGRAFIÍ DO DESTIČEK , ZAPALOVAČU ZIPPO,ZLATO,STŘIBRO,OCEL


Nabízíme rytí fotografií či textu do destiček z kvalitní chirurgické oceli. Rytí je provedeno speciální laserovou technologií, možné i oboustranně. Nejčastěji ryjeme portréty dětí, partnerů, ale i zvířecích miláčků. Ideální též jako dárek s věnováním, často ryjeme datumy narození, krevní typy atd.. Rodiče také nechávají vyrýt adresu s telefonickým kontaktem a dávají je dětem na klíče nebo jako přívěsek na krk.

Destičky jsou z leštěné nerezové oceli 304L.

Průměr kolečka: 25 mm nebo 30 mm, tloušťka 2 mm,
Rozměr oválu: 40 x 25 mm, tloušťka 1,5 mm
Rozměr obdélníkové známky: 45 x 25 mm, tloušťka 1,5 mm

Stačí nám poslat na e-mail
i.gritsouk@gmail.com v Ústí nad Labem fotografii ve standardním grafickém formátu (je možné zaslat fotografií i poštou,  vrátíme), kterou chcete na přívěsek vyrýt, připsat typ přívěsku (ovál, obdélník, kolečko) + adresu. Dodání do 10 dní.

V  Hypermarketu GLOBUS v Ústí nad Labem zhotovime přivešek na počkani do 30 minut.


Gravírování diamantovým hrotem lze aplikovat na většinu zlatých, stříbrných i ocelových šperků, či dárkových předmětů  např. nápisy na vizitkáře, likérky, přívěsky na klíče, zapalovače, nože i značkové psací potřeby. Rytí provádíme i do prstenů, či jiných kulatých předmětů,
Mužeme také vybrousit nápis,neboobrazek do skla. Půllitr, obří číše, váza, skleněná mísa - vše je možné. CNC rytí je aplikováno taktéž na nerezové nádoby - hrnek, termosku, tácek, kotlík na šampus atd.  Samozřejmostí je široká nabídka štítků, psích známek apod

 
Positive SSL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky