Rytí fotografií - http://granplus.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rytí fotografií

Rytecke prace
Ryti vevnitř prstenů

RYTÍ FOTOGRAFIÍ DO DESTIČEK Z CHIRURGICKÉ OCELI

Nabízíme rytí fotografií či textu do destiček z kvalitní chirurgické oceli. Rytí je provedeno speciální laserovou technologií, možné i oboustranně. Nejčastěji ryjeme portréty dětí, partnerů, ale i zvířecích miláčků. Ideální též jako dárek s věnováním, často ryjeme datumy narození, krevní typy atd.. Rodiče také nechávají vyrýt adresu s telefonickým kontaktem a dávají je dětem na klíče nebo jako přívěsek na krk.

Destičky jsou z leštěné nerezové oceli 304L.

Stačí nám poslat na e-mail:
i.gritsoukl@granplus.cz v Ústí nad Labem nebo vyplnit   objednavkovy formulař              fotografii ve standardním grafickém formátu (je možné zaslat fotografií i poštou,  vrátíme), kterou chcete na přívěsek vyrýt, připsat typ přívěsku (ovál, obdélník, kolečko) + adresu. Dodání do 3 dní.

V našich pobočkach v Hypermarketu GLOBUS v Ústí nad Labem a v Karlovych Varech zhotovime přivešek na počkani do 30 minut

Pro vice informace můžete navštivit naše internetstranky: http://foto-privesek.cz/p-ivesky.html


Stačí nám poslat na e-mail:
j.gritsuk@gmail.com v Ústí nad Labem nebo maxim395@gmail.com v Karlovych Varech   fotografii ve standardním grafickém formátu (je možné zaslat fotografií i poštou,  vrátíme), kterou chcete na přívěsek vyrýt, připsat typ přívěsku (ovál, obdélník, kolečko) + adresu. Dodání do 10 dní.

V našich pobočkach v Hypermarketu GLOBUS v Ústí nad Labem a v Karlovych Varech zhotovime přivešek na počkani do 30 minut


 
Positive SSL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky